Perşembe, Temmuz 03, 2008

YE#35:ÇİKOLATA 3.BÖLÜM


Çikolata etkinliğimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yurtdışına çıkıyoruz şimdi de.


Yaman Ayşe'ciğim çok güzel tariflerle katıldı etkinliğimize. Zaten mahareti konusunda şüphemiz yok. Çok güzel Çikolata ve Mini Cupcake görmek ve hemen denemek isterseniz sayfasını ziyaret edin bence. Birbirinden güzel çikolatalarla yüreğiniz de şenlensin.


Sevgili Dilek(Dilekçe), İsviçre'den mis gibi Vişneli,Cevizli Browni göndermiş bizlere. Yine vişne ile çikolatayı birarada görünce bir ah çektim içimden.

Sevgili Öznur (Bahar Çiçeği), Almanya'dan bu güzel Muzlu, Çikolatalı Pastayı göndermiş. Sevgisinide çok uzaklardan bize iletmiş bu şekilde.


Tekrar İstanbul'a dönelim artık. Burçak (Mutluluk Mutfakta Gizlidir), hepimizin de bayıldığı Truffle yapmış. Canım arkadaşım beni yalnız bırakmamış misafirim olmuş.Sevgili Kübra da(Bizim Evin Aşçısı) Çilekli Kolay Pasta ile katılmış etkinliğimize. Çok hoş ve pratik bir tarif.İstanbul'dan Sevgili Neslihan, Çilekli ve Krem Şantili Çikolatalar hazırlamış ve çok hoş da sunmuş. Uğramışken diğer tariflere bakın derim. Çok güzel bir blog çünkü.


Ankara'dan güzel arkadaşım Eda da (Bir Demet Fesleğen) bizler için Çikolatalı Lokum hazırlamış. Canım arkadaşım bu kadar yoğunlukta benim için bu lokumları hazırlaman çok hoş.


5 yorum:

zarpandit_gokche dedi ki...

hayırlı kandiller..(regaib)
bu kandili anlayıp yasamak dualarla gecirmek nasip etsin rabbim inşallah:)

serinmavi dedi ki...

Hayırlı kandiller dlerim...Dualarda buluşalım..Selamlar..Sevgiler....

SİBEL'İN TARİF DEFTERİ dedi ki...

Sevdacım kolay gelsin sana, bunca lezzetli çikolatalı tarifi bir arada görüp toparlamak çok kolay olmasa gerek, zira ben burda ağzımın sularını toplamakta zorlanıyorum:-))
Bir sonraki toplantımızda görüşmek üzere...
Sevgiler

Adsız dedi ki...

Sevdacığım, sayende ne güzel sunumlarla karşılaştık, ne güzel tairfler öğrendik. Bu kadar güzel bir etkinlik düzenlediğin için bizler sana çok çok teşekkür ederiz! Öpüyorum canım!

Burçak

sevdamavisi dedi ki...

Sevgili Gökçe,
çok teşekkür ederim. senin de kandilin mübarek olsun. sevgiler.

Oyacığım,
teşekkürler. Senin de kandilin kutlu olsun.

Sibel'ciğim,
çok teşekkür ederim canım. ben de yayınlarken aynı şeyleri hissettim canım. görüşmek üzere.

Burçakcığım,
çok teşekkür ederim. bu güzel tarifleri sayfamda yayınlamak benim için de güzel bir duygu. sevgiler.